PROFIT system je vydavatelem, organizátorem průzkumu trhu franchisingu a řádným členem České asociace franchisingu. Jeho cílem je rozvoj franchisingu v Česku.

Profil firmy

PROFIT system je konzultační firma, která se zabývá komplexním poradenstvím ve franchisingu. Působí na území střední a východní Evropy. Svá zastoupení má v Česku, Polsku, Rumunsku, Maďarsku a Rusku.

PROFIT system se specializuje na přípravu franchisových systémů, zejména na přípravu podnikatelského záměru, franchisové smlouvy a provozní příručky. Podporuje franchisory a majitele franchisových systémů při získávání franchisantů a rozvoji připraveného systému.

Společnost PROFIT system je provozovatelem portálu Franchising.cz, vydavatelem tištěného magazínu Vlastní firma FRANCHISING, připravuje průzkumy o postoji české veřejnosti k franchisingu. PROFIT system spolupracuje s Českou asociací franchisingu při podpoře rozvoje franchisingu.

Skupina PROFIT system působí na trhu od roku 1998. Za tuto dobu spolupracovala s více než 200 klienty - franchisory a provozovateli partnerských systémů. Seznamte se s výběrem článků a komentářů o PROFIT system.

PROFIT system
je specialista
na služby v oblasti franchisingu