Portál je přímo zaměřen na zájemce o podnikání v oblasti franchisingu, kteří plánují začít podnikat či hledají vhodný systém pro další rozvoj své firmy. Reklama na portálu tak přímo zasáhne Vaši cílovou skupinu.

Portál Franchising.cz

Franchising.cz je profesionálním portálem, který se orientuje na trh malých a středních podniků fungujících na principu franchisingu nebo podobných licenčních modelech. Jde o důležitý nástroj pro vedení efektivní marketingové kampaně franchisových systémů v České republice.

Vizitka portálu

Portál Franchising.cz se zaměřuje na rozvoj vlastního podnikání. Orientuje se především na malé a střední firmy a subjekty, které chtějí rozvíjet své podnikání na bázi licence. Portál poskytuje aktuální informace o dostupných franchisových systémech a konceptech fungujících na podobných principech. Přináší také informace o aktuálním dění v oblasti franchisingu v České republice i zahraničí, ale také obecně o ekonomickém vývoji.

Portál využívají byznysmeni, zájemci o podnikání na principu franchisingu, poskytovatelé franchisových systémů i odborníci zabývající se ekonomikou a hospodářstvím.

Portál patří k nejobsáhlejším zdrojům informací o podnikání na základě franchisingu v České republice.

Obsah portálu

Návštěvníci portálu Franchising.cz na něm naleznou praktické informace o založení vlastní firmy na bázi franchisové licence. Získají přehled o trhu franchisingu v mnoha oborech obchodu i služeb.

Najdou zde také obecné ekonomické informace a informace z právní oblasti.

Cílová skupina a čtenáři portálu

Cílovou skupinou portálu Franchising.cz jsou lidé, kteří mají v úmyslu začít podnikat na základě franchisové či jiné podobné licence. Dalšími důležitými návštěvníky jsou majitelé systémů založených na franchisingu, především z oblasti malých a středních podniků. Portál je také zacílen na byznysmeny z nadnárodních franchisových sítí. Je také určen obecně lidem pohybujícím se v podnikání a ekonomice.

Čtenáři portálu jsou lidé naklonění podnikání a investování.

Formy inzerce pro franchisové systémy

  • Zápis do katalogu systémů
    krátká informace o systému pro zájemce o získání franchisové licence, včeteně telefonních a dalších kontaktů
  • Prezentace systému na hlavní straně portálu
    podrobná informace o systému pro zájemce o franchisovou licenci, která navíc zahrnuje interaktivní formulář pro získání základních údajů o zájemci, velký banner a menší bannery na každé podstraně portálu

Kontakt

Země a funkce Jméno Telefon
Jednatel Marek Halfar +420 604 287 085
Business development Lenka Nováková +420 777 773 787

Přímé zacílení portálu na lidi, kteří chtějí sami podnikat a hledají možnosti spolupráce.